Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик
Додайте товари до кошика

Відгуки про магазин

4.9
58 відгуків
Сортування:
Брав кросівки з перфорацією, гарний пошив, швидко відправили, розмір підійшов, дякую, буду ще замовляти
Відповісти
Неймовірно круте взуття!
Відповісти
Взувся і забувся. Якість відмінна, менеджер працює на перспективу. Дякую

Відповісти
Купив шкіряні кеди, модель Milano — і неочікувано для мене це одна з найкращих покупок за останній час 🔥

Вдягнув і одразу відчував якість: натуральна шкіра - м’яка та приємна, виглядає дорого, дуже комфортно. Нога «дихає», нічого не тисне. Дизайн — стриманий, але стильний. Комбінується і з джинсами, і з більш класичним одягом. Саме той варіант, коли виглядаєш акуратно без зайвого пафосу.

Буду підтримувати українського виробника, дякую за таку гарну роботу.
Відповісти
Дуже задоволений якістю !!! Обслуговування- на висоті , дякую всім ! Мирного вам неба і скорішої перемоги !
Відповісти
Привіт, я зі Львова і принципово купую ваше взуття. Дякую за гарну якість. Схід і захід разом!
Відповісти
Іван Б, дякуємо вам за відгук і довіру!
Відповісти
Чому на сайті товар "В наявності", а мені "шиється" вже три дніі?! Замовлення 15290 від 20.04.26 досі має статус "В обробці" при тому, що менеджер обіцяв в четвер відправити.
Відповісти
Сергій, тому що у нас виробництво, і товар швидко закінчується. Вам менеджер сказав, що якщо товар у наявності, то відправимо одразу, якщо ні, то 2-3 дні на пошив.
Відповісти
Це найкраще чоловіче взуття на ринку України. Дякую Вам за якість і професіоналізм. Процвітання Вашій справі!!!!
Відповісти
Доброго дня всем, а фирме BUMER отдельно! Получил свой заказ из Харькова: Две новые (туфли и кроссовки) и мои старые из ремонта. Мои старые проходили 8 лет одна подошва лопнула. Созвонившись с Роланом выслал для ремонта свои туфли. Радости небыло придела, когда открыл три коробки. Свои старые не узнать, да же стельки поменяли!!! Благодарим фирму BUMER и весь коллектив. Успехов,процветания и МИРА и ПЕРЕМОГИ нам всем.
Відповісти
Я приобрёл себе зимние ботинки (мембрана) "COYOTE". До этого 10 лет носил "NORTHLAND". Уже во время примерки на "Новой Почте" понял, что по качеству Харьковская обувь ничуть не хуже "ботинок с фамилией". Ношу уже около недели и не могу нарадоваться тому, что наконец-то нашёл интернет-магазин качественной отечественной обуви.
Низький земний уклін Вам за Вашу працю для нашої багатостраждальної Держави Україна!

З повагою: інвалід війни ІІ-ї групи "Дядя Вася" — це позивний....

Відповісти
Замовив зимови кросівки ROBSON "Casual" Якість👍 удобни і тепли. Рекомендую
Відповісти
Очень довольна покупкой! Обувь качественная, стильная, обслуживание на высоте. Всем рекомендую!
Відповісти
Привіт всім раджу цей магазин плюси: ВІДНОШЕННЯ ДО КЛІЄНТА ЯКІСТЬ ВЗУТТЯ.МІНУСІВ ПОКИ НЕ ВИЯВИВ ДЯКУЮ!!!!
Відповісти
Якість взуття дуже гарна, швидко оформлюють замовлення. Раніше купував літні кросівки а тепер взяв зимні ботінки,і теж задоволений!
Відповісти
Сподобалося якість👍
Відповісти
Хочу подякувати всім співробітникам за прекрасне взуття,тільки зателефонував,
миттєво перетелефонували
дали професійну консультацію
за термінову відправку.Замовляю вже не перший раз,взуття супер.
Відповісти
Дякую. Взуття гарної якості. Вже три роки не знімаю! 💪😉👍♥️♥️♥️
Відповісти
Замовив кросівки, гарно підібрали розмір, оперативно відправили. Якість супер. Дуже комфортне взуття, ношу з задоволенням. Щиро вам дякую.
Відповісти
Взуття Бумер просто супер.Користуюсь дуже багато років і маю від літнього до зимового.БУМЕР -Ви КРАЩІ!!!!
Відповісти
Показати ще 20 відгуків